Main My profile Registration Log out Login Turf Battles - Critical Error - Forum
[ Nowe wiadomości · Użytkownicy · Zasady Forum · Szukaj · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Turf Battles » Pomoc » Critical Error
Critical Error
MrSliwaData: Piątek, 2013-09-13, 23:57:26 | Wiadomość # 1
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 3
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Witam. Po przeczytaniu wszystkich w tym dziale tematów nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Sytuacja wygląda następująco

Ściągnąłem klienta TB z oficjalniej strony, był tam też patch, po wypakowaniu i zupdatowaniu gra włącza się normalnie lecz po zalogowaniu i naciśnięciu "enter" pasek logowania się ładuje ok 3 sekund i wyskakuje CRITICAL ERROR

http://postimg.org/image/7p57nhs31/

TEN SAM KLIENT działa jak należy na LAPTOPIE (lapek jest mamci także nie jestem w stanie na nim grać)..

Ściągnąłem klienta co Kramarka zamieścił na forum i ciągle to samo. Reinstalowałem visual cc++, przenosiłem zawartość folderu TB do innego folderu, próbowałem wybierać inne serwery, nawet i zmieniałem z powrotem język na CHN w SEP.INI. Według mojej dedukcji mam coś z systemem, jest to 32 bitowy Windows Vista ;/ jakieś propozycje ? Czy niestety muszę się pożegnać z TB?

A zapomniałbym, starałem się odpalić TB na innym użytkowniku, wyłączałem firewalla i antywirusa  To by było na tyle, jeśli ktoś mi pomoże to obsypie go złotem:)

Pozdrawiam MrSliwa !


Wiadomość edytowana przez MrSliwa - Piątek, 2013-09-13, 23:58:12
 
KraMarkaData: Sobota, 2013-09-14, 00:45:31 | Wiadomość # 2
ADMIN
Ranga: Administrator
Posty: 212
Upominki: 1
Reputation: 4
Status: Niedostępny
Witam MrSliwa
Spróbuj patchowac grę przez clogin z 10 razy jeśli nie pomoże bd musiał pobrać najnowszy patch i patchować aż pójdzie;d




 
MrSliwaData: Sobota, 2013-09-14, 14:12:31 | Wiadomość # 3
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 3
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Przez Clogin już tak robiłem, na każdym serwerze po kilka razy :)

Najnowszy PATCH znajduje się obecnie na głównej stronie tak ? Będę próbował i dam znać jak mi poszło, dzięki !
 
KraMarkaData: Sobota, 2013-09-14, 15:20:09 | Wiadomość # 4
ADMIN
Ranga: Administrator
Posty: 212
Upominki: 1
Reputation: 4
Status: Niedostępny
http://www.speedyshare.com/zWFUF/Patch-2013-03-10.exe wrzuciłem Ci patcha;)



 
MrSliwaData: Sobota, 2013-09-14, 19:22:58 | Wiadomość # 5
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 3
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Działa !! :) jupii :) teraz ktoś miły niech zrobi charakter i mi 5 pk wbije :P haha

Pozdrawiam MrSliwa !
 
Forum » Turf Battles » Pomoc » Critical Error
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: