Main My profile Registration Log out Login Turf Battles - Turf Battles NANA - Forum
[ Nowe wiadomości · Użytkownicy · Zasady Forum · Szukaj · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Turf Battles » Pogaduchy » Turf Battles NANA
Turf Battles NANA
pker1989Data: Środa, 2012-07-11, 13:07:22 | Wiadomość # 1
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 16
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
przerzucamy sie na forum! :D

Dodane (2012-07-11, 13:07:22)
---------------------------------------------
jesli ktos planuje grac magiem to powiem tyle , ze bez dobrego wepa nie poszalejecie.
dobra strona jest taka ze dobrze tankuja (przynajmniej BM) wystarczy MB na 10 i juz spokojnie mozecie tankowac "koksow" ;d


 
KraMarkaData: Środa, 2012-07-11, 13:38:46 | Wiadomość # 2
ADMIN
Ranga: Administrator
Posty: 212
Upominki: 1
Reputation: 4
Status: Niedostępny
Hello~~ każda klasa ma swoje zalety oraz wady najlepiej abyście napisali czego od owej klasy oczekujecie.



 
2fur3Data: Środa, 2012-07-11, 14:05:34 | Wiadomość # 3
Sergeant
Ranga: Użytkownicy
Posty: 30
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Mam endurance na 9 więc na 10 dałoby może 200 hp więcej, bo każdy lvl dał około 150 hp więcej. Mam aktualnie 6,3k hp i wydaje mi się, że powinni dać archerowi więcej hp ^^ No cóż, dobrze że w becie zrobiłem archera, dzięki temu nie popełnię tego błędu w przyszłości pp Nie żebym kogoś zniechęcał do tej postaci, ale prawda jest taka że do niej po prostu trzeba mieć dobry sprzęt a ja raczej nie będę miał czasu żeby no-lajfić :D Tak jak napisałem mag wbrew pozorom nie jest żadnym paperem i potrafi bardzo ładnie tankować, dlatego jak nie lubisz postaci mele (tzn fist i blade) to polecam któregoś z magów.
A żeby już każdy kojarzył, nick w grze mam Yahoo.
 
GreenGoblinData: Środa, 2012-07-11, 15:41:04 | Wiadomość # 4
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 3
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Według mnie trochę się mylisz archer to nie jest postać na szybko tu nie wystarczy zrobić endure na 10 żeby tankować ta postać wymaga czasu co zarazem idzie dobrych itemów w zależnosci na jakim poziomie chcemy sie zatrzymać bo zrobić dobrego archera tornado/kando jest bardzo cięzko ale 160+ to już co innego ja jak najbardziej zamierzam nim grać na open becie ponieważ jego szybkość atak i dystans bardzo mi odpowiadają przy dobrych itemach moim zdaniem archer jest jedna z lepszych postaci nie wspominając że na trans skilach dochodzi mu poison arrow + scater shoot co równa sie totalny rozpierdol o ile tu jest tak samo jak w old.

Więc w skrócie

atuty:szybkość , dystans , atak, skille:(poison arrow , scater shot )
wady:mała ilość hp , mały def .


Wiadomość edytowana przez GreenGoblin - Środa, 2012-07-11, 16:06:36
 
2fur3Data: Środa, 2012-07-11, 16:37:00 | Wiadomość # 5
Sergeant
Ranga: Użytkownicy
Posty: 30
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Masz rację, każda postać jest dobra jak się ją ogarnie i dobrze uzbroi, a archer ma nieprzeciętne możliwości ofensywne i na wyższym lvlu jest jedną z lepszych o ile nie najlepszą postacią jeśli chodzi o atak. Zdaje sobie sprawę, że jeśli chodzi o survival nie można od archera wymagać cudów, ja tylko chcę żeby nie padał na soula ^^ Wg. mnie śmieszne jest, że blade na 160 ma 15/16k hp a archer tylko 6k. Żeby nie padać przy 6k hp trzeba by mieć dobrego seta, a to faktycznie wymaga dużo czasu, którego na razie nie mam :P Dlatego po testach ułatwię sobie sprawę i odstawie archera na bok, a w odległej przyszłości kto wie :)
 
KraMarkaData: Środa, 2012-07-11, 17:03:30 | Wiadomość # 6
ADMIN
Ranga: Administrator
Posty: 212
Upominki: 1
Reputation: 4
Status: Niedostępny
Wbijesz 200 lvl co zajmie Ci kilka dni zrobisz trans i hp wzorśnie do 10-11k jeśi dodasz staty w VIG i problemu z soulem nie będzie;)



 
BornToTheBestData: Środa, 2012-07-11, 18:07:14 | Wiadomość # 7
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 7
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Jak Będzie coś wiadomo to piszcie :D

Wiadomość edytowana przez BornToTheBest - Czwartek, 2012-07-12, 10:39:02
 
Mokry_Data: Piątek, 2012-07-13, 12:39:40 | Wiadomość # 8
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 2
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Jeżeli ktoś ma problemy z hp polecam blade w 100% :)
 
2fur3Data: Piątek, 2012-07-13, 15:10:04 | Wiadomość # 9
Sergeant
Ranga: Użytkownicy
Posty: 30
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Nie martw się Mokry, blade powinien dostać nerfa i raczej na pewno dostanie, w innym przypadku postacie będą niezbalansowane co zwyczajnie zepsuje grę. W tej chwili blade jest heavy tankiem i dmg dealerem w jednym co jak zresztą widać zepsuło nie tylko pvp ale i cały game play. Jak ma być dobrze, to muszą mu spowolnić wszystkie skille a nie tylko te 2 najmocniejsze - bo jak widać chcieli go spowolnić ale niestety nieudanie, bo gracze używają tych słabszych skilli które w dalszym ciągu są dość szybkie. Do tego przydałoby się zabrać mu trochę hp bo różnica między hp bladea a hp innych postaci jest zbyt duża, wtedy byłoby ok. No chyba że chcą całkiem zmienić obraz postaci w turfie i dać nam do wyboru takiego czołga, to niech hp mu zostawią ale ap zmniejszą tak żeby miał najsłabsze dmg w grze i wtedy będzie fair ;)
 
Mokry_Data: Piątek, 2012-07-13, 15:48:01 | Wiadomość # 10
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 2
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Bladowi zwolnili wszystkie skile nie tylko te ostatnie bo one od początku gry były wolne :p hp i atak również zmniejszyli i nie ma co narzekać na archera wystarczy po prostu zrobić dobre itemki a poza tym to stun , wiadome ze to nie jest tanker a z tego co widzę fist ma większy ap od blade także jego ap wcale nie jest takie wygórowane. Wiadomo blade ma swoje wady i zalety mimo to mysle ze na 200 lv fist jest najmocniejszy :)
 
QuAreSmAData: Piątek, 2012-07-13, 16:02:04 | Wiadomość # 11
Użytkownik
Ranga: Użytkownicy
Posty: 4
Upominki: 0
Reputation: 0
Status: Niedostępny
Sęk w tym że blade dodając 1 str dostaje 1dmg i 6 hp a np: fist co 2 str dostaje 1hp i 1ap, archer tak samo( tylko ze archer zeby osiagnac ten sam efekt jak blade musial by od dexa hp dostawac, ale jednak musi wybrac czy daje dex i ma wiecej ap czy daje vit i ma wiecej hp), jezeli to by zmienili to gra by byla bardzej zbalansowana wg. mnie.

...d[-.-]b
 
KraMarkaData: Piątek, 2012-07-13, 16:27:14 | Wiadomość # 12
ADMIN
Ranga: Administrator
Posty: 212
Upominki: 1
Reputation: 4
Status: Niedostępny
Według mnie to archer jest ok( ma skile w transie na pvp) gdzie blade idzie tylko w defence, fist powinien mieć zmieniony ap protector aby można było dodać mdef itp a nie zwiększać jego ap natomiast blade powinien zostać spowolniony i to o wiele ,rm bm powinny wchodzic 2 skile na raz nie mówie o cut tylko poprostu 2 skile basic i np master skill (ff,if)



 
Forum » Turf Battles » Pogaduchy » Turf Battles NANA
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: